Start-Up Ortaklık Programı

Geliştiriyoruz,
destekliyoruz,
beraber yol
alıyoruz.

“Ön finansman - erken aşama” veya tohum aşamasındaysanız, etkili bir strateji geliştirip uygulamanız, doğru ekibi bir araya getirerek yeterli fonu sağlamanız beklenir. Ayrıca durum tespiti için hazırlıklı, üç ila beş yıla kadar ayrıntılı mali projeksiyonlarla birlikte, sorulan sorulara cevapları olan, iyi yazılmış bir iş planınız olmalı. Pek çok ya­tırımcı veya melek yatırımcı, halihazırda test edilmiş ve bir yönetim kurulu ile birlikte bir danışma kurulu gerektiren tamam­lanmış prototipleri görmeyi tercih ediyor.

Limak Teknoloji olarak, bir yandan işletme yönetimi, mentorluk ve yönetim eğitimlerimizle (tasarım odaklı düşünme, proje yönetimi, pazarlama ve satış, finans, zaman yönetimi, liderlik becerileri, hukuk, fikri mülkiyet, birleşme ve devralmalar vs.) yetkin, yetenekli, güçlü ve deneyimli bir yönetim ekibine sahip olmanızı sağlarken, diğer yandan da Limak’ın çeşitli müşterileri, tedarikçileri ve ilgili paydaşları ile pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunabilmeniz için size destek oluyoruz.

Limak Grup Şirketleri içerisinde yapılacak
pilot projenin tanıtım broşürünü birlikte hazırlıyoruz.

Proje Yönetimi

Limak Teknoloji olarak çözümünüze en uygun Limak ortamını sağlıyor ve sizinle birlikte çalışacak Limak ekibini oluşturuyoruz. Proje yönetimi ve değişim yönetimi faaliyetlerini gerçekleştirirken gerekli tüm lojistik ihtiyaçları ve kaynak gereksinimlerini koordine ediyoruz.

Proje Kapsamında

Minimum olarak uygulanabilir ürüne (Minimum Viable Product) ulaşmanız ve fikrinizi benzersiz kılmanız için test ve çalışma ortamı sağlıyoruz.

Böylece;

  • Fikriniz ve ürününüz en kısa sürede pazardaki yerini alır.
  • Uygulama maliyetleriniz düşer.
  • Tam teşekküllü bir ürünü pazara sürmeden önce çözümünüze/fikrinize olan talebi test edersiniz.
  • Başarısızlıklar ve büyük sermaye kayıplarından kaçınmış olursunuz.
  • Çözümünüzde müşteri açısından nelerin gerekli olduğu konusunda iç görünüz gelişir.
  • Kullanıcı ve müşteri tabanınızı oluşturur ve geliştirirsiniz.
  • Tohum aşaması yatırımcılarını bulmanız kolaylaşır.
Mentorluk

Mentorluk

Limak Grubunun sektör liderleri ile sektörel ve müşteri gereksinimleri konularında bilgi birikimimizi aktarıyoruz. Çözümünüzü daha kapsamlı ve etkin oluşturmanızı sağlıyoruz.

Eğitim

İhtiyaç duyduğunuz alanlarda (İş modeli oluşturma, proje yönetimi, pazarlama, satış, finans, liderlik, hukuk, fikri mülkiyet, yatırımcı beklentileri vb) eğitim veriyoruz.

Proje Yönetimi

En uygun Limak ortamını sağlıyor ve sizinle birlikte çalışacak Limak ekibini oluşturuyoruz. Proje yönetimi ve değişim yönetimi faaliyetlerini gerçekleştirirken gerekli tüm lojistik ihtiyaçları ve kaynak gereksinimlerini koordine ediyoruz.

Pazarlama

Limak’ın çeşitli müşterileri, tedarikçileri ve ilgili paydaşları ile pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunabilmeniz için size destek oluyoruz.

Teknoloji

İhtiyacınız doğrultusunda Limak Teknoloji ekibi ve imkanları ile teknik altyapı, yazılım, bakım-onarım desteği sağlıyoruz.

Validasyon ve POC

Minimum olarak uygulanabilir ürüne (Minimum Viable Product) ulaşmanız ve fikrinizi benzersiz kılmmanız için Limak sahasında gerçek müşteri ile test ve çalışma ortamı sağlıyoruz.

Network

Yatırımcı ve iş bağlantıları için Limak bağlantılarından ve gücünden destek alma imkanı sağlıyoruz.

Sektörel müşteri gereksinimleri konusundaki bilgi birikimimizi aktararak, gerek tasarım aşamasında öngördüğünüz çözüm yolları için yeni fikirler üretmenizi, gerekse de çözüm ihtiyacı olan yeni problemlere ulaşabilmenizi ve sonuç olarak daha kapsamlı ve etkin çözüm oluşturmanızı sağlıyoruz.

Müşterilerinizle doğrudan çalışarak, davranış ve tercihlerini analiz ederek
müşteri deneyimini test edebilme fırsatını size sunuyoruz.

Aşamaları anlatırken de: Satrtup Ortaklık Programı Nasıl Çalışıyor?

Çözümünün Limak Sektörlerininin birinde veya daha fazlasında
operasyonel verimlilik sağlayacağına inanıyorsan;

Tek yapman gereken başvurmak ve ilk adımı atmak.

Başvuru

Tanışma ve Değerlendirme

Hızlandırma

Mezuniyet